X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
پرسه در آرامش
 
 
شنبه در خانه
نظرات (2)

شنبه ایشان رفت و برای صبحانه یک لیوان آب آناناس گرفتم با یک کلوچه و یک موز دادم برد. هوا بارانی بود. خودم باید میرفتم بانک. تا ۱۰.۳۰ توی تخت ماندم و وبلاگ خوانی کردم. برای ناهار میخواستم سبزی پلو درست کنم که ایشان گفت دیر میاید و ماند برای شب. دوش گرفتم و ساعت ۱۱.۱۵ از خانه بیرون آمد و یک ساعت بعد رسیدم شاپینگ سنتر دم خانه. راهی که ۱۵ دقیقه بیشتر طول نمیکشد!!به یکی از دوستانم و عزیز راه دور زنگ زدم که نبودند،   با یک دور چرخیدن یک جای پارک  گیرم آمد. دو تا بانک رفتم،  دو تا پرتزل و یک ساندویچ مرغ و آواکادو برای ناهار ایشان  و سه تا  دانه شیرینی برای عصرمان گرفتم و رفتیم آفیسش و ساندویچش را دادم و آش دوستم هم گذاشتم روی میز آشپزخانه و یک یادداشت روی موبایلش گذاشتم. سرراه خانه ۳ مدل نان  و مربای تمشک  گرفتم و برگشتم خانه. تمام روز باران پودری میامد. 

کمی استراحت کردم با مدیتیشن و خوابم برد. ایشان ۴ آمد و ناهارش را نخورده بود. برای خودم چای سبز درست کردم و ایشان هم ناهارش را خورد و خوابید. هوا سرد بود و بلانکتم را آوردم و دورم پیچیدم. چای دم کردم با پرتزلها و میوه هم گذاشتم. ایشان بیدارشد و چون هوا بارانی بود بیرون نرفتیم. شب رفتیم دوباره بانک که همچنان شلوغ بود و حتی جای پارک  نبود؛  بعد هم رفتیم آفیس ایشان برای کاری و برگشتیم خانه. شام هم کمی آش مانده بود که گرم کردم با نان تازه و کمی پنیر و خامه خوردیم. شب دیروقت خوابیدیم. 

امروز فرشته  پشت پنجره  خوابیده بود و با غصه باران را نگاه میکرد؛ امروز بیرون نرفت تنها شب با ما آمد ماشین سواری! شنبه در خانه برای فرشته! 

چند جا برای یوگا دیدم تا یکی را نامنویسی کنم و بروم. یک برنامهوتم باید بنویسم برای پاکسازی و کارهای دیگر. کارهای آفیس ایشان را باید برنامه ریزی کنم. 


امبدوارم پیش پیش  برکت و آرامش برایتان فراهم باشد. 


<<خدایا برای همه چیزهای خوبی که به من بخشیدی سپاسگزارم>>
نویسنده : ایوا
تاریخ : شنبه 11 آذر 1396
زمان : 16:05