X
تبلیغات
زولا
پرسه در آرامش
 
 
بومرنگ
نظرات (3)

از سال پیش هربار که صدای آژیر آتشنشانی را میشنوم دلم هری میریزد و چشمانم اشکی میشوند؛   نمیدانستم  که با دیدن هر کشتی میتوانم آتش هم بگیرم. زیاد حال نوشتن نیست از درد؛  از بی‌کفایتی مترسکها و از بی اعتباری ایران در دنیا. 

یک پلانر خریدم برای کارهایم و از جمعه همانطور  سرجایش باقیست و رسیدش هنوز لای برگه هایش جا خوش کرده است.


تو را به هر که میپرستید دعاهایی نخوانید که لعنت و مرگ در آنها گنجانده شده است. به هر که میپرستید از شعار مرگ بر این و آن دور باشید.

درگیر تسویه حسابهای شخصی دیگران  و بیزاریهای بی دلیل موروثی و تاریخی نباشید. به هر که میپرستید با موجودات خداوند مهربان باشید. 

رنگ سیاه نپوشید؛ رنگ  سیاه نپوشید و سیاه نپوشید!! از رنگ سیاه یک عده حراف و لاف زن نان میخورند؛  به خدا قسم اگر از طرب و شادی نان میخوردند عزاداری  را حرام اعلام میکردند.از خرافه پرستی و بت پرستی دور باشید. 

 اعتقاداتتان را برای خودتان نگاه دارید؛  نیازی نیست دنیا را با خودتان به بهشت وعده داده شده ببریدو زندگیشان  را جهنم کنید. 


از به کار بردن واژه هایی مانند سرزمین نفرین شده،  بلا گرفته و خراب شده و... دوری کنید. نفت بلای ایران نیست؛  نعمت خداست دست ما. چطور برای کشورهای دیگر برکت دارد و برای ما بلاست! تزریقات روانی را پس بزنید و خودتان و داشته هایتان  را بد نبینید. 

به هر چه بیشتر بیاندیشیم بیشتر آنرا خواهیم دید. 

به خدا هر چه کنیم به خودمان بر میگردد؛  افکار و گفته های ما بومرنگند و به سوی خودمان برمیگردند.

بومرنگتان  پر از دعای خیر و مهربانی و نیکی باشد. 

در پناه خدا باشید  و به کس دیگری پناه نبرید چون باقی بنده بودند و هستند. 


**تنها به سه منظور جرات کنید کلامتان را بکار ببرید: برای طلب شفا و برکت و سعادت.

**فلورانس اسکاول شین


پ.ن. کدخدایی که گمان کرده خدای ده ماست!!!
نویسنده : ایوا
تاریخ : دوشنبه 25 دی 1396
زمان : 13:48